...............

Шановні відвідувачі, приносимо вибачення за несанкіоновану рекламу на нашому сайтіНовини!


ПРИВАТНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЬНИЙ ЗАКЛАД "ДИТЯЧИЙ САДОК "ГРАНД - ГІПАНІС"" -
Вибір України 2018 року!


Святкування Масляної

ФОТО


Поради батькам
Оновлення на сторінці


Розвиток дитини від 3 до 7 років.
Корисні поради та рекомендації для батьків про розвиток дитини


Свято ОСЕННІ

ФОТО


ФЛАГ"ГИПАНИСА" В ИСПАНСКОМ НЕБЕ


Обновление на странице Наша ВИДЕОГАЛЕРЕЯ

Наші діти говорять про свій улюблений дитячий садок «Гранд-Гіпаніс»
Новий відеоролик


Оновлення на сторінці Наша ВІДЕОГАЛЕРЕЯ

Відео презентація освітнього комплексу "Міжнародний Класичний університет им. Пилиппа Орлика - Дитячий сад "Гранд-Гіпаніс" - Школа "Гіпаніс-ЭОС" на англійскій мові
Главная » Все новости

У пошуках краси і гармонії
11.05.2009
Ha зорі, на зорі розквітає день,
Ми в садочок удвох з мамою йдем,
Маму я люблю - рідну, дорогу
І співаю пісеньку лагідну таку!

Зі сльозами на очах матусі сприймають такі слова з уст своєї дитини. Ще, здається, вчора вони тримали у руках білесенькі з рожевою чи блакитною стрічкою згорточки, які плакали, кліпали оченятками, а молоді мами торкалися теплої дитячої щічки. Крихітні рученятка тягнулися до найріднішої людини, а ніжне обличчя дитини схоплювало гарячі материнські поцілунки. У такі моменти розумієш, наскільки дорогим є малюк і як хочеться зробити його майбутнє щасливим.

Коли мова йде про обрання дитячого садка, кожна мати прагне, аби її дитина потрапила до рук чуйних людей, щоб перебувала під постійним наглядом, всебічно розвивалася і набувала хороших манер. Але не завжди вихователі можуть пильно слідкувати за кожним малюком і приділяти йому особисту увагу - це завдання не з простих, адже у групі налічується багато дошкільнят.

У вирішенні цієї проблеми почали з'являтися приватні дошкільні заклади. Одним із них у нашому місті є "Гранд-Гіпаніс" - дитячий садок, що входить до складу освітнього комплексу "Україна-Гіпаніс": садок-школа-ВНЗ. Дошкільний заклад ставить перед собою безліч завдань, зокрема розвиток творчих здібностей та інтересів дітей, формування їх умінь і навичок, надання кваліфікаційної допомоги в корекції недоліків розвитку дитини, індивідуальний підхід до кожного вихованця, чудову підготовку до школи.

Оскільки в групі налічується до десяти діточок, вихователі приділяють максимум уваги малятам. Дошкільнята почуваються як удома, бо гарні умови створюють відповідну затишну атмосферу.

"Стиль роботи колективу, - розповідає завідувач дитячого садку "Гранд-Гіпаніс" Ганна Миколаївна Костенко, — любов до дітей. "Ми любимо їх, а вже потім — виховуємо.” Основна увага викладачів акцентується на програмі морально-етичного виховання. Колектив дає змогу дитині отримати необхідні знання, розкритися як особистість.

Вихователі стежать не лише за розвитком дітей, а й підтримують творчу ініціативу малят, яка проявляється в їх участі у різноманітних культурних заходах, організованих школярами і студентами комплексу "Україна-Гіаніс".

Основним видом діяльності у дошкільнят є гра. Почуття краси і гармонії розвивається у вихованцях на заняттях музики і образотворчого мистецтва. Кожен урок будується як спектакль. Ляльковий театр, який є невід'ємною частиною навчального процесу, прилучає дошкільнят до світу мистецтва. Вони вчаться основам сценічної майстерності, грамотності спілкування, складають казки. Все це - розвиває здібності і нахили, що закладені в дитині природою.

Діти - це квіти життя. Вони заслуговують на світле майбутнє, але заради нього повинні реалізувати себе і свої таланти, ступити на обрану стежку у житті, а головне, щоб ця стежка була правильною.

Ірина ЗАНЄВСЬКА,

студентка Відкритого
міжнародного університету
розвитку людини "Україна"
Просмотров: 1944
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *:

Частная школа "ГИПАНИС-ЭОС", г. Николаев. Все права защищены © 2018