...............

Шановні відвідувачі, приносимо вибачення за несанкіоновану рекламу на нашому сайтіНовини!


ПРИВАТНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЬНИЙ ЗАКЛАД "ДИТЯЧИЙ САДОК "ГРАНД - ГІПАНІС"" -
Вибір України 2018 року!


Святкування Масляної

ФОТО


Поради батькам
Оновлення на сторінці


Розвиток дитини від 3 до 7 років.
Корисні поради та рекомендації для батьків про розвиток дитини


Свято ОСЕННІ

ФОТО


ФЛАГ"ГИПАНИСА" В ИСПАНСКОМ НЕБЕ


Обновление на странице Наша ВИДЕОГАЛЕРЕЯ

Наші діти говорять про свій улюблений дитячий садок «Гранд-Гіпаніс»
Новий відеоролик


Оновлення на сторінці Наша ВІДЕОГАЛЕРЕЯ

Відео презентація освітнього комплексу "Міжнародний Класичний університет им. Пилиппа Орлика - Дитячий сад "Гранд-Гіпаніс" - Школа "Гіпаніс-ЭОС" на англійскій мові
Главная » Все новости

Помічник людського милосердя
29.01.2010
Ми завжди шукаємо в житті те, що жи­вило б душу й надавало духовні сили, не хлібом єдиним живе людина. Василь Симоненко радив своїм сучасни­кам і нащадкам: «В океані рідного наро­ду відкривайте духовні острови». До Дня Миколая кожен намагався доторкнутися до добра, зробити хоч маленьке диво в образі св. Миколая.

З ранковим промінням сонечка про­кидаються маленькі громадяни України: Наталочки і Андрійки, Оксаночки і Петри-ки... Ще зовсім недавно вони вимовили перше в своєму житті слово, зробили перший крок. А тепер з широко відкри­тими очима пізнають світ та чекають на подарунки святого Миколая.

«Подивіться на зображення святого Миколая. Ласкаве обличчя, добрі очі, сива борода. Образ Миколая Чудотвор­ця, який творить на землі добрі діла, при­сутній у багатьох легендах, переказах, оповідках. Сам Миколай своїми ділами продемонстрував прийдешнім поколін­ням справу доброчинності та турботи про ближніх», - так розповідають своїм малю­кам про святого Миколая вихователі са­дочка «Гранд-Гіпаніс» великого освітньо­го комплексу «Україна-Ппаніс». Малюки із запалом кружляють навколо ялинки та з нетерпінням чекають на Миколая, щоб розповісти, наскільки слухняними вони були цього року, та обов'язково отрима­ти подарунок.

Усі ми живемо поряд, ми - одне сус­пільство, і в ньому кожен із нас, крім їжі для фізичного існування, потребує турбо­ти та захисту. Суспільство дає нам необ­хідні знання для орієнтування в житті, хоча не всі однаково засвоюють їх. Чому? Чого не вистачає нам? Любові? Тепла? Уваги?

На морі є закон: якщо корабель пот­рапив у біду, то в ефір подається сигнал «SOS», і усі кораблі, які знаходяться поблизу, поспішають на допомогу. В людсь­кому морі цей закон не завжди діє. Він губиться у турботах нашого повсякдення. А тим часом безліч дітей потребують на­шої підтримки, й інколи в їх засмучених оченятах спалахує рятівний вогник надії.

Незважаючи на погодні умови - снігові замети та ожеледицю - дітлахи Мико­лаївської школи соціальної реабілітації, завдяки турботі та піклуванню небайду­жих, усе ж таки отримали «під подушку» гостинці від Миколая.

Служба у справах дітей Центрального району разом зі студентами прес-клубу університету «України» подарували сим­волічну миттєвість щастя цим дітям - со­лодощі та фрукти.

Наше суспільство повинно постійно дбати про те, щоб наші діти - майбут­нє країни - зростали добрими, чуйними, щоб дивувались першій весняній кві­точці, милувалися світанком, захоплюва­лися солов'їною піснею, щоб в їх душах завжди звучала пісня свого народу, щоб любили рідний край, шанували свою ро­дину. А ставши дорослими, своїми спра­вами сприяли створенню добробуту Ук­раїни.

І від того, хто буде поруч з дітлахами у перші роки їх життя, коли вони роблять перші кроки у великий світ, - залежить їх майбутнє. Дуже добре, коли діти ма­ють не лише дах над головою, тепло, за­тишок, а й коли їх оточують добрі, щирі люди.

Свято Миколая - це лише привід, щоб відкрити свої гарячі серця для добра й любові та дати ще одну можливість дітям вірити в прекрасне диво.

Валентина СТЄКОЛЬЩИКОВА,
керівник прес-служби
освітнього комплексу «Україна-Гiпаніс»
Просмотров: 993
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *:

Частная школа "ГИПАНИС-ЭОС", г. Николаев. Все права защищены © 2018