...............

Шановні відвідувачі, приносимо вибачення за несанкіоновану рекламу на нашому сайтіНовини!


ПРИВАТНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЬНИЙ ЗАКЛАД "ДИТЯЧИЙ САДОК "ГРАНД - ГІПАНІС"" -
Вибір України 2018 року!


Святкування Масляної

ФОТО


Поради батькам
Оновлення на сторінці


Розвиток дитини від 3 до 7 років.
Корисні поради та рекомендації для батьків про розвиток дитини


Свято ОСЕННІ

ФОТО


ФЛАГ"ГИПАНИСА" В ИСПАНСКОМ НЕБЕ


Обновление на странице Наша ВИДЕОГАЛЕРЕЯ

Наші діти говорять про свій улюблений дитячий садок «Гранд-Гіпаніс»
Новий відеоролик


Оновлення на сторінці Наша ВІДЕОГАЛЕРЕЯ

Відео презентація освітнього комплексу "Міжнародний Класичний університет им. Пилиппа Орлика - Дитячий сад "Гранд-Гіпаніс" - Школа "Гіпаніс-ЭОС" на англійскій мові
Главная » Все новости

Від першої особи
11.05.2009
До редакції надходять листи від освітян області з проханням відповісти на актуальні запитання. Сьогодні ми попросили це зробити начальника управління освіти і науки облдержадміністрації, професора В.В. Мельніченка.

—Валеріє Володимировичу, донедавна керівники різних підрозділів освіти нарікали на труднощі щодо придбання необхідних документів про освіту. Як вирішується це питання сьогодні?

— З 1 січня 2009 року, за вказівкою Міністра освіти і науки Івана Вакарчука, спрощено процедуру надання документів про освіту, про що надіслано відповідний лист від 18 грудня 2008 р. за №1/9-815 керівникам вищих навчальних закладів усіх форм власності та підпорядкування.

Відтепер Державне підприємство "Державний центр прикладних інформаційних технологій" самостійно надаватиме навчальним закладам дозволи на отримання бланків документів про освіту в межах І ліцензованих обсягів, забезпечуватиме організацію замовлення, видачу та облік документів про освіту державного зразка.

МОН розглядатиме такі запити навчальних закладів лише у випадках перевищення обсягів, наданих ліцензією.

Державне підприємство "Державний центр прикладних інформаційних технологій" відповідатиме також за своєчасне забезпечення управлінь освіти і науки облдержадміністрацій та вищих навчальних закладів України документами про освіту державного зразка.

Дозвіл на отримання документів про освіту надається на підставі:

• письмового клопотання керівника навчального закладу на ім'я директора Державного підприємства "Державний центр прикладних інформаційних технологій" про отримання бланків документів про освіту (післядипломну освіту) державного зразка у визначеній кількості за освітньо-кваліфікаційними рівнями, зазначеними назвами напрямів підготовки або спеціальностей;

• копії ліцензії на право надання навчальним закладом освітніх послуг з додатком до неї;

• копії сертифікату про акредитацію напряму підготовки, спеціальності з додатком до нього;

• копій наказів про переведення студентів на останній курс (виключно для іноземних студентів);

• копії наказу про зміну статусу або організаційно-правової форми навчального закладу (в разі такої зміни).

— Освітяни області цікавляться, чи розроблено план заходів з розвитку освіти у нащому регіоні на найближчий період?

— Так, нещодавно голова облдержадміністрації О.М. Гаркуша видав розпорядження "Про комплексний план заходів з розвитку освіти в Миколаївській області на період до 2011 року". Згідно цього плану намічено:

1. Провести моніторингове дослідження мережі дошкільних навчальних закладів та визначити реальну потребу в таких закладах кожної адміністративно-територіальної одиниці, вжити заходів по оптимізації та відновленню мережі дошкільних навчальних закладів на підставі отриманих даних.

2. Створити умови для здобуття дітьми дошкільної освіти за альтернативними формами навчання (групи коротко тривалого перебування, групи при загальноосвітніх навчальних закладах, соціально-педагогічний патронат сім'ї).

3. Сприяти впровадженню базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у світі".
4. Забезпечити завершення будівництва і введення в експлуатацію загальноосвітніх та інших навчальних закладів з високим рівнем готовності.

5. Забезпечити проведення капітальних і поточних ремонтів будівель навчальних закладів.

6. Продовжити роботу по встановленню високоефективних опалювальних систем та впровадженню енергозберігаючих технологій у навчальних закладах.

7. Забезпечувати належні санітарні умови функціонування навчальних закладів, у тому числі водо- та газопостачання.

8. Забезпечити функціонування мережі загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості відповідно до освітніх потреб населення.

9. Вжити заходів щодо створення освітніх округів та у разі потреби навчально-виховних комплексів "дошкільний навчальний заклад загальноосвітній навчальний заклад".

10. Сприяти впровадженню інноваційних моделей новітніх загальноосвітніх навчальних закладів, діяльність яких спрямовується на вдосконалення механізму надання освітніх послуг.

11. Вжити заходів щодо 100% здобуття дітьми та підлітками шкільного віку повної загальної середньої освіти, насамперед безпритульними та бездоглядними дітьми, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

12. Сприяти удосконаленню управління професійно-технічними навчальними закладами.

13. Забезпечити укладення тристоронніх договорів "студент—вищий навчальний заклад—роботодавець" для осіб, які навчаються за державним замовленням за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю.

14. Створювати умови для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до навчання у загальноосвітніх, професійно - технічних і вищих навчальних закладах та забезпечувати їх гуртожитками.

15. Забезпечити проведення медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів на початку кожного навчального року (поточного навчального року завершити проведення медичного огляду до 30 грудня 2008 року).

16. Вивчити питання щодо введення в управлінні освіти і науки облдержадміністрації, відділах (управліннях) освіти райдержадміністрацій (міських рад) посади інженера з питань безпеки, а також у кожному загальноосвітньому навчальному закладі ставок медичного працівника, практичного психолога та соціального робітника.

17. Забезпечення поліпшення виховної роботи з дітьми, учнівською і студентською молоддю, зменшення негативних впливів на них соціального середовища.

18. Брати участь у міжнародних порівняльних дослідженнях якості освіти.

19. Вивчити питання щодо утворення інформаційних центрів (відділів) моніторингу і оцінки превентивного виховання дітей та молоді.

- Останнім часом ми отримуємо листи від молодих батьків, які просять проінформувати їх про те, чи діють на території області приватні навчальні заклади.

- В області ми маємо такі привітні навчальні заклади:
Дошкільні навчальні заклади:
- "Розумники й розумниці";
- Гранд-Гіпаніс";
- "Хайа Мушка".

Загальноосвітні навчальні заклади:
- Миколаївська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня "Гіпаніс-ЕОС";
- Миколаївська спеціалізована приватна школа І-ІІІ і ступенів "Ор Менахем";
- Миколаївська приватна загальноосвітня школа 1 ступеня.

Позашкільні навчальні заклади:
- позашкільний навчальний заклад приватного підприємства "Центр вивчення англійської мови "Лардан";
- приватний позашкільний навчальний заклад "Освітньо-розвивальний центр".

- Валеріє Володимировичу, щиро дякуємо Вам за вичерпні компетентні відповіді.

Просмотров: 909
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *:

Частная школа "ГИПАНИС-ЭОС", г. Николаев. Все права защищены © 2018