...............

Шановні відвідувачі, приносимо вибачення за несанкіоновану рекламу на нашому сайтіНовини!


ПРИВАТНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЬНИЙ ЗАКЛАД "ДИТЯЧИЙ САДОК "ГРАНД - ГІПАНІС"" -
Вибір України 2018 року!


Святкування Масляної

ФОТО


Поради батькам
Оновлення на сторінці


Розвиток дитини від 3 до 7 років.
Корисні поради та рекомендації для батьків про розвиток дитини


Свято ОСЕННІ

ФОТО


ФЛАГ"ГИПАНИСА" В ИСПАНСКОМ НЕБЕ


Обновление на странице Наша ВИДЕОГАЛЕРЕЯ

Наші діти говорять про свій улюблений дитячий садок «Гранд-Гіпаніс»
Новий відеоролик


Оновлення на сторінці Наша ВІДЕОГАЛЕРЕЯ

Відео презентація освітнього комплексу "Міжнародний Класичний університет им. Пилиппа Орлика - Дитячий сад "Гранд-Гіпаніс" - Школа "Гіпаніс-ЭОС" на англійскій мові
Главная » Все новости

“Гранд-Гіпаніс” 10 років досвіду
11.05.2009
Дітки ростуть дуже швидко. Це - не секрет. Наче не зовсім давно тримав у руках маленький галасливий згорточок, забираючи щасливу маму з пологового будинку. Не встиг озирнутись, а маля уже потрібно віддавати до дитячого садочка.

І ось тут починаються проблеми: куди віддати доньку чи сина? До якого дошкільного закладу? Погодьтесь, що розлука з вами протягом усього дня — справжній стрес для маляти. Хочеться і нам, щоб він потрапив до рук хороших і уважних вихователів, щоб ішов туди охоче і всебічно розвивався. Хочеться, щоб наше чадо отримало пристойну дошкільну освіту, було як слід доглянутим, нагодованим, не хворіло (для багатьох батьків — це справжнє лихо). Не кожен дитячій садок відповідає таким вимогам. Особливо нині, коли добра половина з них закрита або перетворена на сауни, спортивні зали чи офіси, а інші — переповнені настільки, що ні про який індивідуальний підхід до маленького громадянина не може бути і мови.

Вирішуючи, куди віддати свою дитинку, багато батьків зупиняють свій вибір на дитячому садку «Гранд-Гіпаніс» (генеральний директор Людмила Матвієнко). І не жалкують. «Гранд-Гіпаніс», якому, до речі, саме сьогодні, 16 листопада, виповнюється десять років, входить до складу цілого навчального комплексу: сад-школа-унівєрситет «Україна». Саме в цьому найголовніша особливість навчального закладу: дитина, яка прийшла сюди зовсім маленькою, залишає ці стіни дорослою, освіченою людиною.

Стиль роботи і девіз педагогічного колективу садка-ювіляра - «Ми любимо наших дітей, а потім уже виховуємо їх». Любов до дітей - ось основний критерій виховання. В кожному маленькому українцеві тут бачать, перш за все, особистість зі своїми індивідуальними рисами, талантами й здібностями.

Кожна матуся, віддаючи своє маля цо садка, хоче, щоб воно потрапило дo надійних рук, йшло туди з охотою, росло вихованою дитиною, - розповіла кореспонденту «РП» завідуюча дитячим садком «Гранд-Гіпаніс» Ганна Костенко під час невеличкої екскурсії «територією дитинства».

Адже що таке виховання? Ми уявляємо, що це - живлення душі й серця дитини усім піднесеним і прекрасним. Культура, увібрана з дитинства, стає невід'ємним надбанням людини й надалі керує її вчинками. Ми просто переконані в цьому, і
Чим же відрізняється дитячий садок «Гранд-Гіпаніс» від інших?

По-перше, більш комфортними умовами: в групах - до 10 дітей, у молодшій - лише п'ятеро. А по-друге, -вихователі займаються з діточками з ранку до вечора, з восьмої до сімнадцятої години.

Скажете, що це важко?
Так, справді важко. Але ж це робиться заради дітей, їхнього психологічного здоров'я.

Адаптуватися в дитячому саду, прищепити навички самостійного життя найменшим допомагає Лариса Польська - найстаріша вихователька, яка працює тут із самого заснування. Вона чудово знаходить спільну мову з маленькими плаксіями, стає для них справді другою мамою.

Йдемо далі і потрапляємо до музичної зали, де творчий потенціал дітлахів розвивають музичні заняття. Жанна Комарницька дотримується смаків сучасних дітей і йде в ногу з часом, проте не забуває, звичайно ж, і старих добрих пісень і героїв, з якими виросло не одне покоління. А також - пам'ятає і про класичну музику. А як же інакше? Дітки мають отримати всебічну уяву про музику!.. Хто знає, може, для декого уроки гри на фортепіано з Жанною Олександрівною - це перші кроки в прекрасний світ великої музики.

Подорослішавши, вони свідомо підуть цією дорогою, присвятять життя чарівному світові звуків і грації. А поки - малята із задоволенням ходять на музичні заняття й радують не тільки батьків, а й вихователів чудовими концертами до різних свят. До речі, Жанна Олександрівна - ще й організатор дитячого лялькового театру.

У високий політ дитячу фантазію відправляє на заняттях з декоративно-прикладного мистецтва Тетяна Рудова. З різноманітних матеріалів малята разом з Тетяною Володимирівною майструють оригінальні вироби. Це й ліплення із пластиліну, різноманітні аплікації, розпис гуашшю із клеєм ПВА по склу, робота із пластиліном і природними матеріалами, з пап'є-маше, малюнки аквареллю... У хід ідуть пляшки, баночки з-під кави, повітряні кульки, свічки... Простір для творчості - необмежений.

- Знаєте, - каже Ганна Костенко, -поробки, виготовлені дитячими руками, найцінніші за будь-які діаманти. Зі мною можуть погодитися всі вихователі. Матусі, дивлячись на чудові роботи, не можуть повірити, що це -справа рук їхнього маляти.

Крім того, Тетяна Рудова виховує середню групу. Навчає маленьких всезнайок писати, рахувати й розвивати мову. Навчання - це серйозна праця. Величезний плюс «Гранд-Гіпаніса» у тому, що вихованців тут небагато. До кожного ж - індивідуальний підхід.

А ось іноземній (англійській) мові дошкільнят навчає Тетяна Баско - молодий та неймовірно талановитий педагог. Нещодавно діти показали!: батькам і вихователям казку «Ріпка» англійською мовою. І це не дивно, бо заняття з англійської мови у них - щодня, починаючи з трьох років.

Незабутні заняття з фізичного виховання проводить учитель фізкультури Лариса Філіппова. Вона знайшла підхід до кожної дитини у садку - від найменших і до випускної групи. Дітлахи багато часу проводять на свіжому повітрі, на спортивному майданчику. Взагалі, багато уваги приділяється їх здоров'ю: це і загартування, і масажі, і кварцювання. Діти під постійним і наглядом лікарів, а кухарі завжди вчасно і смачно годують малят.

А скільки чудесних відчуттів і вражень одержують маленькі вихованці «Гіпаніса» від спілкування із природою під час екскурсій по зелених куточках міста! Нові фарби, звуки, форми й перевтілення вчать їх бачити, спостерігати й - найголовніше! - почувати, захоплюватися, сприймати й радуватися. Тому що тільки в цьому випадку і досягається мета - сприятливий вплив краси на дитячу душу.

Сьогодні, 16 листопада, дитячому садку «Гранд-Гіпаніс» виповнюється десять років. І діти, і батьки, і вихователі старанно готувалися до цього свята на чолі з завідуючою - Ганною Костенко. Доброзичлива, цікава, завжди привітна, Ганна Миколаївна піклується про те, щоб садок був другою домівкою для дітей.

Такі вони і ростуть - оточені прекрасним, на прикладах краси й радості. І, безумовно, завдяки позитивним почуттям й емоціям від побаченої або почутої справжньої краси стануть людьми, багатими духовно й щедрими на добро.

Олександр САЙКОВСЬКИЙ
Просмотров: 989
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *:

Частная школа "ГИПАНИС-ЭОС", г. Николаев. Все права защищены © 2018