...............

Шановні відвідувачі, приносимо вибачення за несанкіоновану рекламу на нашому сайтіНовини!


ОНОВЛЕННЯ НА СТОРІНЦІ
"Поради батькам"


Пам’ятка для батьків щодо безпеки дітей


Экскурсія в зоопарк

ФОТОРЕПОРТАЖ


Осінні прогулянки

ФОТОРЕПОРТАЖ


Свято ОСЕННІ

ФОТОРЕПОРТАЖ


ПРИВАТНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЬНИЙ ЗАКЛАД "ДИТЯЧИЙ САДОК "ГРАНД - ГІПАНІС"" -
Вибір України 2018 року!


Поради батькам
Оновлення на сторінці


Розвиток дитини від 3 до 7 років.
Корисні поради та рекомендації для батьків про розвиток дитини


Оновлення на сторінці
Наша ВІДЕОГАЛЕРЕЯ

Наші діти говорять про свій улюблений дитячий садок «Гранд-Гіпаніс»
Новий відеоролик


Оновлення на сторінці
Наша ВІДЕОГАЛЕРЕЯ


Відео презентація освітнього комплексу "Міжнародний Класичний університет им. Пилиппа Орлика - Дитячий сад "Гранд-Гіпаніс" - Школа "Гіпаніс-ЭОС" на англійскій мові
Наши будни


Частный Детский сад "Гранд-Гипанис"  >  Наши праздники и будни


Фразу про те, що діти - наше майбутнє, кажуть при будь-якому зручному випадку, а в нашому дитячому садку не говорять а діють, виховуючи нове покоління в атмосфері любові та сімейного затишку. Причому робота нашого колективу відзначена не тільки на місцевому, але й на загальнодержавному рівні (підприємство вийшло в число лідерів Національного Бізнес-Рейтингу в галузі «Дошкільна освіта».
Але саме головне в нашій роботі не високі нагороди з гучними назвами, а діти. Не просто «квіти життя» - а талановиті, добрі, розумні особистості. У нашому дитячому садку вони саме такі, ми навіть не сумніваємося.З метою досягнення дитиною рівня компетентності, необхідного для нормального існування в суспільстві, та всебічного розвитку в навчальному процесі включено ряд занять:
- Математика, логіка. Заняття спрямовані на розвиток як загально інтелектуальних здібностей - розвиток пам'яті, мислення, сприйняття, уяви, так і на формування математичних здібностей, так званого «математичного складу розуму».
- Навчання грамоті, писемності та художній літературі, розвиток мовлення. Основна задача занять - навчання, що розвиває, підготовка дітей до школи, розширення кругозору дітей, розвиток логіки, мови, розширення словникового запасу дітей, навички читання, знайомство з творами художньої літератури, вправи на графічну орієнтацію.

- Англійська мова. У програмі англійської мови: формування та розвиток початкових навичок усного мовлення, сприйняття на слух, читання і писемність на основі лексичного і граматичного матеріалу відповідно до собливостей цієї групи. Принцип усного випередження. Заняття проходять у цікавій захоплюючій ігровій формі.- Ми йдемо в ногу з часом. Зараз вже неможливо уявити навчальний процес без інформатики в прикладах і задачах. Ці заняття: підвищують рівень знань, умінь і навичок дітей; успішно розвивають дітей, розширюють і поглиблюють їх пізнавальні інтереси (на заняттях впроваджуються різні форми спілкування: ігри, турніри, вікторини). Створюється сприятливий мікроклімат для розвитку здібностей дітей. Прищеплюються навички роботи на комп'ютері.

- Заняття наповнені цікавими ігровими завданнями на прикладах навколишнього середовища, дитячої літератури, навчальних предметів, що допомагає формуванню у дітей цілісної картини світу. На заняттях діти «вирушають у подорожі» по казковим морів, досліджують різні планети, займаються пошуками скарбу, ловлять космічних піратів, вирішують логічні головоломки, все це дозволяє зробити заняття цікавими та улюбленими для дітей. Педагоги-психологи відзначають, що гальмуючи самостійність, примушуючи дитину діяти за шаблоном, який можна на довго придушити в дитини бажання творити, проявляти ініціативу. Так і на заняттях ми намагаємося спостерігати за дітьми, допомагаємо їм підтримувати творчу ініціативу.- Творча майстерня: малювання, ліплення, конструювання, образотворча діяльність. На цих заняттях діти вчаться працювати з кольором формою і фарбами. Створюють аплікації, орігамі, працюють з природним матеріалом. Розвивають моторику, знайомляться з культурою та традиціями рідного краю.

Природа рідного краю - ознайомлення з навколишнім світом. Ці заняття формують у дітей навички дбайливого ставлення до природи, сприяють розвитку пізнавальної активності у дошкільників, розширюють знання про екологічне виховання дітей, його значення на розвиток особистості кожної дитини.

- Багато занять проходять на вулиці, де діти досліджують кожен кущик, травинку, спостерігають за комахами, хмарами квітами, що розпускаються, зміною листя на деревах. Цілком очевидно значення таких занять для виховання майбутнього громадянина і захисника природи. Але не тільки природа впливає на виховання і розвиток дітей. Скільки фарб, форм і перетворень навколо! Тільки потрібно навчити дітей дивитися і бачити, слухати і чути.

- Ми допомагаємо дитині висловитися в малюнку, грі і звичайно ж на музичному занятті, де максимально розкриваються творчі здібності дітей. Не можна не відзначити той емоційний підйом, ті позитивні почуття, які виникають у дошкільників на заняттях музикою і хореографією.- Ляльковий театр, вивчення основ ораторського мистецтва — все це сприяє розвитку краси і гармонії. Кожне заняття будується як спектакль, діти розучують свої ролі, придумують свої казки. Постійна зміна діяльності спрямована на те, щоб діти не відчували втоми.

- Ми хочемо щоб діти мислили творчо і могли відстояти свою точку зору, саме тому в нас викладаються економіка і право. Жити в достатку, без тривоги і страху, отримувати за свою працю хорошу винагороду. Навчитися вести своє господарство розумно, щоб не втратити все разом — дітям доведеться думати в майбутньому про все це, рахувати і планувати, знати свої права. На цих заняттях діти пізнають економіку як частину свого життя і життя родини. Вивчення економіки в ранньому віці допомагає дітям розвинути економічне та логічне мислення, придбати елементарні навички спілкування і поведінки.

- Етика, естетика. Поведінка - це дзеркало в якому кожен показує своє обличчя. Ви хочете допомогти своїй дитині виховати її грамотною, культурною людиною? Наші заняття в ігровій та цікавії формі дадуть Вашій дитині необхідну інформацію про правила поведінки в суспільстві і вдома. Розвиток грамотної мови, знайомство з основами ораторського мистецтва, вивчення етики - науки про поведінку, формування власного іміджу - все це направлено на розвиток соціально-активної особистості. Культура, якщо вона виховала з дитинства, стає невід'ємним надбанням людини. Вона як би насичує її нервову систему і керує надалі її вчинками. Культура основа всього! Головне завдання педагога - навчити бути уважним до краси.

- Фізкультура, акробатика. Щоб діти росли здоровими та міцними у розклад включені крім фізичної культури та акробатики, оздоровчі прогулянки, ЛФК. Ми працюємо над зміцненням і збереженням фізичного та психічного здоров'я дітей. Щоб діти росли всебічно розвиненими, розкривалися як особистості вони перш за все повинні бути здорові. І цьому ми присвячуємо ряд заходів: День здоров'я, спортивні свята - «Рости здоровим, малюк», спортивні естафети, походи. Ми прагнемо до того, щоб кожна дитина зрозуміла, що необхідно змалечку піклуєтися про своє здоров'я, фізичний розвиток, свідомо ставитися до свого життя, як до найважливішого подарунку природи, а також розуміти важливість підтримання здоров'я і здорового способу життя.- На народознавстві ми знайомимо малюків з традиціями і культурою українського народу, що включає в себе проведення Різдвяних заходів, Масляниці, Дня зустрічі весни. Ми також маємо і власні традиції: День знань, Осінній бал, Новорічне свято, 8 Березня, Гуморина, Випускний бал - в яких разом з дітьми беруть участь і вихователі і батьки, навчають дітей бути організованими, активними, не боятися великої аудиторії.Подняться наверх


Частная школа "ГИПАНИС-ЭОС", г. Николаев. Все права защищены © 2018